> PRACA > Bielsko-Biała

Manager działu spedycji międzynarodowej w Bielsko-Biała, Śląskie sprżedam

Obowiązki: Pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych Przygotowanie strategii dotyczącej pozyskiwania floty oraz ofert dla podwykonawców Realizacja planów sprzedażowych Odpowiedzialność za rozwój oddziału w obszarze spedycji międzynarodowej Dbałość o utrzymanie stałych dostawców usług transportowych Budowanie długofalowych relacji Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy i zapewnienia najwyżej jakości usług Wymagania: Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Znajomość branży TSL, rynku spedycji międzynarodowej, przewoźników, kontrahentów Umiejętności negocjacyjne Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Inicjatywa w działaniu, proponowanie nowych rozwiązań i aktywny udział w ich wdrażaniu Nasz klient oferuje: Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia Atrakcyjny pakiet benefitów: karta sportowa, pakiet medyczny, oraz wiele innych Kompleksowy onboarding, pakiet szkoleń wdrożeniowych Współpracę z doświadczoną kadrą, otwartą na dzielenie się wiedzą Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje Zadowolenie pracowników jest bardzo ważne dla firmy. Dział HR ściśle współpracuje z wszystkimi pracownikami i liczy się z ich opinią, wprowadza nowe rozwiązania i udogodnienia aby komfort pracy był na jak najwyższym poziomie Jasna ścieżka awansu Niezbędne narzędzia pracy Miejsce pracy: okolice Bielska - Białej Oferta dotyczy pracy stałej. Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami. Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej. Numer referencyjny: MS/05/2019/BSB

Detale ogłoszenia: Manager działu spedycji międzynarodowej
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Bielsko-Biała